דבר היו"ר: הצטרפות ל-IAAPA ומפגש עם ענף השיט בהתאחדות

חברי וחברות התאחדות האטרקציות היקרים,

אני שמח לבשר כי התאחדות האטרקציות ממשיכה בפועלה למענכם בכלל המישורים אל מול משרדי הממשלה והגופים הרלוונטיים.

אני מתכבד להודיע על הצטרפותנו הרשמית אל IAAPA, התאחדות האטרקציות העולמית.

בפגישה שקיימתי עם סגן נשיא IAAPA העולמי, מר ג’ייקוב ואהל (Jacob Wahl) במסגרת תערוכת IAAPA באורלנדו, ארה”ב, סוכם על הרחבת שיתוף הפעולה בין שני הארגונים וכי כל חבר רשמי בהתאחדות האטרקציות של ישראל, יהיה זכאי לכל ההטבות / ההנחות של חבר IAAPA.

(לאתר IAAPA לחצו כאן)

בנוסף, התקבלנו באופן רשמי כחברים בלשכת התיאום של ארגוני התיירות של ישראל – הארגון המהווה לובי לכלל תעשיית התיירות בישראל, בכל הנוגע לפעילות אל מול כנסת וממשלת ישראל, בהם התאחדות המלונות, לשכת מארגני תיירות נכנסת, התאחדות סוכני הנסיעות ועוד.

הצטרפותנו ללשכה מבססת את מעמדה של התאחדות האטרקציות בקהילת התיירות בישראל כאחד הארגונים החשובים להמשך קיום תיירות בת קיימא.

במסגרת השינויים הרגולטוריים אותם מקדמת הממשלה הנוכחית, אנו פועלים על הרחבת רפורמת הייבוא על ענף האטרקציות ובמיוחד בכל הקשור בתקנים לרבות תקן 1604 הקשור ברישוי מתקני שעשועים.

כמו כן, אנו פועלים מול משרד הרווחה והכלכלה להכניס את תחום האטרקציות אל מתווה העבודה המועדפת במסגרת החוק לחיילים משוחררים על מנת לפתור את מצוקת העובדים בענף.
בשבוע הבא ובמהלך חודש דצמבר נקיים פגישות עם שרים וחברי כנסת על מנת לרתום אותם לפעולות שלנו לשיפור תנאי האטרקציות בישראל.

בבמהלך חודש נובמבר התקיימה פגישה עם חברות הקייקים החברות בהתאחדות בנוגע לבעיות הרלוונטיות לתחום שלהם.
תודה רבה לקייקי נהר הירדן על האירוח הלבבי.